WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güzel bir hikaye

Güzel bir hikaye Empty Güzel bir hikaye

Mesaj tarafından RoSaSNeGRo C.tesi Şub. 12, 2011 12:11 pm

O gün çok çatışmalı geçen birgünün ardından bir kamp kurmuşturtuk.Ekipten ayrılarak temiz hava almak kendimi rahatlatmak için biraz dolaşmaya çıktım.Hava çok güzeldi.Gökyüzü çok güzeldi ama yarım ay vardı.Yıldızlar gözüme çok güzel gözüküyordu.Biran gözlerimi kapadım fakat kapar kapamaz bugünkü çatışmayı gördüm.Aniden gözlerim faltaşı gibi açıldı.Biran ellerim titredi fakat kontrolümü derin bir nefes ile tekrar ele geçirdim.Doğrusu çok şaşırmıştım.Liderimizi çok kıskanıyordum.Kontrolü sürekli kendi elindeydi.Onca yaralanmanın insan öldürmenin altında bile...

Tekrar ekibin arasına döndüm.Birden bir uluma duydum.Tüm ekip güldü.O Jack ti.Sanırım yine kontrolünü yitirmişti.Liderimiz ''Gidip onu gitirmem gerek galiba'' dedi.Bu kadar soğuk kanlı olmayı nasıl başarıyordu.Lider gittikten sonra Danny süre tutmaya başladı.2 dk sonra Jack' in eli bağlı bir şekilde Liderimiz geldi.Kokusundan anlayabiliyordum.Hiç dönüşmemişti.Bunu nasıl başarabilmişti.Genelde savaşta o hep önde giderdi.Ben hep ortadaydım.En çaylakları bendim.Jack çabuk sinirlenirdi.Ama çok iyi bir askerdi.Benim bu güçlü ekibe alınma sebebim ''Hayalet 2 Ex Projesi'' nden sağ çıkan az kişiden biriydim.Bu uzun bir hikayeydi.Ama kısaca Hayalet 2 ye dönüşebiliyordum.Kısaca Jack Vahşi Kurt ' a Danny Zeki Kurt a Lider ise Gardiyan Kurt a dönüşebiliyordu.Gece basmaya başlamıştı.Ekiple olan 3. gecemdi.Şimdiye kadar sabah olduğunda kendimi Lider in sırtında taşınırken buluyordum.Onlar çok erken uyanıyorlardı.Danny e göre hiç uyumuyorlardı ama bu imkansızdı.Ben şimdiye kadar hiç bir ''Wolfteam Ekibi'' ne karşı dövüşmemiştim.Hep normal insan yada robotlarla dövüşmüştük.Ama bana anlattıklarına göre bu çok seveceğim birşey olacakmış.Tabi ölmez ve ya delirmezsem.

Hedefimiz para aldığımız mafya ekibinin emrettiği gibi bir soygundu.Ama ekip soygunları sevmiyordu.Bu yüzden yapmayacaktık.Bizi kim durdurabilirdiki.Hava çok güzeldi.İlk defa erken uyanmıştım.Sanırım alışıyordum.Ekiple birlikte yola çıktık.Tüm ekip gözümün önündeydi.Önümde, Lider(Billy), Tom, Jack, arkamda Danny, Mike, Kevin ve Jeff vardı.Kevin ın arkamdan gelmesi beni tedirgin ediyordu.Çünkü bir psikopattı.Ve bunun sayesinde Deli Kurt a dönüşebiliyordu.Ben ön grubundaydım.Koku almam fazla olduğu için.Mike ta Hayalet 2 ydi.Onun arkada olmasının sebebi buydu.Tom Zeki ydi.Jeff ise Gardiyandı.Lider ve Jeff ön ve arkayı kolluyorlardı.Mike arkadan gelen kokuları ben önden gelen kokulara odaklanıyorduk.Tom ve Danny boştaydı.Eğer biz bir koku algılarsak hemen etrafı gözetliyorlardı.Ve de genelde bölgenin savaş a göre saldırı alabileceğimiz yerleri çözüyorlardı.Jack bir saldırı olursa dalmak için sabırsızlanıyordu.İnsan ken kurt güçlerimizin %30 nunu kullanabiliyorduk.Biran burnum yandı.Bu bir Deli Kurt kokuydu.''Billy!'' dedim.Billy bir el işareti yaptı.Bu hazırlanın işaretiydi.Hemen savaş pozisyonlarını aldık.Ben ve Mike arkaya geçtik.Jeff ile Billy en öne.Jack onları izliyordu.Onların arkasında Tom ve Danny vardı onların arkasında ise Kevin.Bu kurta dönüşme pozisyonuydu.Billy birşeyler sezmişti.Bu pozisyonu ilk defa uyguluyorduk.Yani ben ilk defa uyguluyordum.Ayaklarım titremeye başlamıştı.Mike bana baktı ayaklarıma baktı ve güldü.

Herkes son derece hazırdı ama ben şaşkındım.Biran sanki zaman durmuştu.Burnum o kadar yandıki gözümden yaş geldi.Mike artık gülmüyordu.Bir kurt pençesi gördüm.Tam olarak üstüme geliyordu.Sanki bir Gardiyan pençesine benziyordu.O anda Mike ın bıçağını önümde gördüm Pençeyi durdurdu beni geriye itti.Pençeyi sadece yavaşlatabilmişti.Hemen dönüştü ve geriye atladı.Billy işareti verdi.Herkes dönüştü ben hala şaşkındım.Tom zıpladı Gardiyana bir tekme vurdu.Garidyan hafif geriledi.Kükredi.Sanki kulaklarıma c4 döşeyip patlatmışlar gibi oldu.Ama ekipte tık yoktu.Ben yerde kıvranıyordum.O sırada birden Billy önümden yokoldu.Son gördüğümde düşman Gardiyan yerde kanlar içinde yatıyordu.Jeff beni kaldırdı.Hadi evlat işimiz galiba zor dedi.Ben hemen dönüştüm.Önümde Jeff olduğu için göremiyordum ama dönüşünce son derece net gördüm.Karşıda 50 60 Adet Gardiyan arkalarındada 20 tane Deli Kurt vardı.Aklımdan tek birşey geçiyordu.''Galiba Öleceğiz''...
RoSaSNeGRo
RoSaSNeGRo
Acemi Onbaşı
Acemi Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : RoSaSNeGRo <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 47 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 98 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11

- Similar topics