WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyuna Girme Hatası

5 posters

Oyuna Girme Hatası Empty Oyuna Girme Hatası

Mesaj tarafından Lecont Cuma Şub. 11, 2011 1:54 pm

Arkadaşlar Oyunda Hata Veriyordu..!! Eski Sürümünü Sildim Ve Wolfteam Sitesinden Yeni Setupbu Yükledim..!!

Oyuna Girmiyor Error Veriyor..!! Bunun Nedenin Öğrenebilirmiyim..!! Ve Bundan Sizede Oluyormu??
Lecont
Lecont
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Wolfteam Oyundaki Adı : ILecontI <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 132 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 254 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/02/11 Yaş : 27 Nerden Nerden : Konya

Oyuna Girme Hatası Empty Geri: Oyuna Girme Hatası

Mesaj tarafından RoSaSNeGRo C.tesi Şub. 12, 2011 8:46 am

Bu Soerun ile ilgili konu acıldı zaten dostum.Gereksiz yere konu açmana gerek yok herkezde o hata war .
RoSaSNeGRo
RoSaSNeGRo
Acemi Onbaşı
Acemi Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : RoSaSNeGRo <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 47 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 98 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11

Mesaj tarafından BordoBereli C.tesi Şub. 12, 2011 10:02 am

yendne yükledim bende düzeldi ama yeni setubu indirceksiniz
BordoBereli
BordoBereli
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : BoRdObErEl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 34 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/12/10

Mesaj tarafından Lecont C.tesi Şub. 12, 2011 10:08 am

Ben Bu Konuyu Senden Önce Açtım Asıl SEn Gereksiz Konu Açıloyrsun..!!
Lecont
Lecont
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Wolfteam Oyundaki Adı : ILecontI <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 132 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 254 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/02/11 Yaş : 27 Nerden Nerden : Konya

Mesaj tarafından serdar C.tesi Şub. 12, 2011 10:13 am

y4 kardes ben sean uber hack kullanıyorum oyuna 1 gırıyorum sıkılıyorum cıkıyorum 2 sefere OYUN İÇİ SİSTEM HATASI cıkıyor oyuna gıremıyorum sebebi nedir acaba acılL cvp beklıyorum yetkılılerden saygılar sevgıler
serdar
serdar
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11

Mesaj tarafından RoSaSNeGRo C.tesi Şub. 12, 2011 3:20 pm

Lecont demiş ki:Ben Bu Konuyu Senden Önce Açtım Asıl SEn Gereksiz Konu Açıloyrsun..!!

Seninle kavga etmek istemiyorum etmemde zaten ayrıca burada oyuna girmek önemli konuyu önce acan değil!..Seninle kavga edip zaman harcıyacağıma gider wolfteam oynarım daha iyi.
RoSaSNeGRo
RoSaSNeGRo
Acemi Onbaşı
Acemi Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : RoSaSNeGRo <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 47 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 98 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Paz Mart 13, 2011 7:32 pm

önce serdar ayri bir konu ac yeri burası değil

2.si kavga etmeyin.

ve gelelim soruna

1 oyunu tekrar yükleyin
2 ekran kartı+directx leri yükleyin
3.Wolfteamı kaldirip kurunca bilmediğiniz yerlerde bile bazi bozuk dosyalar olabilir.

arama yapiniz her bir dosyayi ve siliniz./wolfteam.bin gibi

bunları yapın rapor verin
yeni bir konu acın

//KONU KİLİT
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

- Similar topics