WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ya Admin Arkadaşlar ! Degerli Abilerim Degerli kücüklerim..Arrow

3 posters

Ya Admin Arkadaşlar ! Degerli Abilerim Degerli kücüklerim..Arrow Empty Ya Admin Arkadaşlar ! Degerli Abilerim Degerli kücüklerim..Arrow

Mesaj tarafından edyle19 Salı Ocak 11, 2011 4:16 pm

Ya Ben Bir Sey Anlamıyorum Bnm blgisyardaqi wolfteam Neden Yabancı DEil turk ?? Bir Sy daha sormak istiorum .. Ben Sınırsız mermi,roket Ve bomba hack ını kullanamıorum Wolfteam turk de ? ? Nasıl yapabılırım Bir Yardımcı olrmsunuz ?
edyle19
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : stylee <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 154 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 100 Doğum tarihi : 01/09/89 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/01/11 Yaş : 34 Nerden Nerden : EvdenxD

Ya Admin Arkadaşlar ! Degerli Abilerim Degerli kücüklerim..Arrow Empty Geri: Ya Admin Arkadaşlar ! Degerli Abilerim Degerli kücüklerim..Arrow

Mesaj tarafından edyle19 Salı Ocak 11, 2011 4:18 pm

//Edit flood yapma ve anlamsız kelimeleri tekrar etme püf veya puf yerine pfff yazıp türkce katili olmayalım

By ProGrAmFiLeS
edyle19
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : stylee <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 154 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 100 Doğum tarihi : 01/09/89 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/01/11 Yaş : 34 Nerden Nerden : EvdenxD

Ya Admin Arkadaşlar ! Degerli Abilerim Degerli kücüklerim..Arrow Empty Geri: Ya Admin Arkadaşlar ! Degerli Abilerim Degerli kücüklerim..Arrow

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Salı Ocak 11, 2011 4:37 pm

Dostum flood yapmışsın ilk önce Konun yeri wolfteam sorun cevaplayalım'a taşındı
Bizim kullandıgımızı softnx yani bizim icin türkçe olan bölümdür.
Eğer ingilizce sürümünümü indirmek istiyorsan.Wolfteam aeria games yazman yeterli.

İd ve sifre yazıp üye ol şifre en az 15 karakter olmalı buna göre değerlendirebilirsiniz.

yanlız yabancı serverde cok fazla hack var rahat bir oyun olmaz
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

Mesaj tarafından edyle19 Salı Ocak 11, 2011 4:44 pm

Son 1 Sorum dAha olacak Peki ben Kullanamıorum ? Mermi Hack ını Burda kullanabilirim dimi Rahatlıkla Sorun olmas Dimi ?
edyle19
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 16, 2011 1:34 pm

Wolfteam hackler için apexi güçlendirdi ve her geçen gün yeni kodları ekliyorlar şu anda uber hackın sınırsız mermisi haricinde çalışan bir sınırsız mermi hack oldugunu sanmıyorum
varsa da ben bilmiyorumdur bu sorun sadece sana ait degil yani rahat ol + kilit
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 674 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

- Similar topics