WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!!

+16
mami1478
BanlıProgramfiles
CLaSsis
kumanda123
alexdeso
alevadam26
GaMeRKiNg
JuZz
ProGrAmFiLeS
XyanoX
memoli301
n3co
flox96
berkayleoo90
ShadowLord
HellOfKsK35
20 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Ayın Üyesi SeçimLeRi

AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_lcap223%AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_rcap2 23% 
[ 31 ]
AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_lcap210%AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_rcap2 10% 
[ 13 ]
AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_lcap220%AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_rcap2 20% 
[ 27 ]
AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_lcap210%AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_rcap2 10% 
[ 14 ]
AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_lcap25%AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_rcap2 5% 
[ 7 ]
AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_lcap24%AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_rcap2 4% 
[ 5 ]
AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_lcap228%AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Vote_rcap2 28% 
[ 38 ]

Toplam Oylar : 135

Anket kapatıldı

AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!! - Sayfa 3 Empty Geri: AYIN ÜYESİ SEÇİMLERİ!!!

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Salı Ara. 28, 2010 7:03 pm

Bugün Manitayla aram bozuldu.Okulun Pcye key yolladık .Müdür yardımcısı farketti:D daha sayammı he Very Happy

ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10

Mesaj tarafından GaMeRKiNg Salı Ara. 28, 2010 7:04 pm

xD sayy seninki azmış ben 0 aldım bugün xD neymiş konuşuyomuş maaşındanmı kesilio leeen

GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 532 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

http://www.srotr123.tr.gg/

Mesaj tarafından flox96 Salı Ara. 28, 2010 7:05 pm

Very Happy Takma kafana bak benim gibi yap manitalardan hediyeleri al sonra ayrıl Very Happy Böylce kara geçersin Very Happy Müdürü takma kafana onlar bizi kıskanıyor ..Very Happy

flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10

http://www.pcduskunu.azbuz.com

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Salı Ara. 28, 2010 7:12 pm

tabi senin basına gelmiyince takma Very Happy Kolejde sana girmio Pcnin faturası Very Happy

ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10

Mesaj tarafından flox96 Salı Ara. 28, 2010 7:15 pm

Peki o faturayı boş ver sen git direk manitayla uğraş hem kara geçersin Very Happy

flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Salı Ara. 28, 2010 7:17 pm

Off hayat cok anlamsız ya bazen kendimi öldürmeyi düşünüyorum ciddi söylüyorum.Bendende bi bok olmaz SBS diye bi ... koymuslar calıs kazan ne bicim hayat öküz gibi calisiorum 448 ve 451 aldım karşılığı ne 3ay Yemin ediyorum bıktım 5saat ders calisdiorm 2saat pcdeyim illa gelir kapatırlar neti .valla yetti artık..!
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Salı Ara. 28, 2010 7:18 pm

Bundan sonra kimseye acımıycam bu forumdakiler hariç.Eymi yaman beymi yaman lan hayat görüşecez Very Happy
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

Mesaj tarafından ShadowLord Salı Ara. 28, 2010 7:41 pm

Programfiles bu şekilde saçmalamalara devam edip flood yapmaya devam edersen modluğunu alır ayın üyesi seçimlerinden diskalifiye ederim

Juzz sende bu şekilde iftiralarda bulunma gerçekse kanıtla veya açık açık söyle

ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Çarş. Ara. 29, 2010 8:22 am

JUZZ BEN DÜZENLİ OLARAK OY KULLANAN IP NUMARALARINA BAKIYORUM..
AYNI AYNI IP NUMARASINDAN OY KULLANMA VAR İSE.
O IP Yİ KULLANAN MOD YADA ÜYE CEZA ALACAKTIR..
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

http://www.vitamin-matematik.tr.gg

Mesaj tarafından JuZz Çarş. Ara. 29, 2010 11:41 am

ProGrAmFiLeS demiş ki:
JuZz demiş ki:Haha cok komik Wink

Senin kadar olamaz Wink

Saol Smile

ShadowLord demiş ki:Programfiles bu şekilde saçmalamalara devam edip flood yapmaya devam edersen modluğunu alır ayın üyesi seçimlerinden diskalifiye ederim

Şimdi benim dediğimi tekrar hatırlıyalım

JuZz demiş ki:Bu işin içinde bir koku var ama neyse !

Şimdi ise bu mesajı hatırlayalım

CLaSsis demiş ki:Merhaba Forumunuzda yeniyim.. Oyumu ProGrAmFiLeS ' a Kullandım...

Herkese İyi Forumlar....

Bide bunu Smile

Ayın Üyesi SeçimLeRi
GaMeRKiNg

7% [ 8 ]
JuZz

9% [ 10 ]
flox96

8% [ 9 ]
ßywaRRioR

9% [ 10 ]
n3co

5% [ 6 ]
Byenehan1907

2% [ 3 ]
Muzaffer

23% [ 24 ]
ProGrAmFiLeS

31% [ 32 ]
Toplam Oylar : 102

Birincisi bu kadar oyun kull4nılması
102 oyun neredeyse yarısının muzaffer ve programfilesle paylasılması
İkincisi 3 mesajı ol4n bir üyenin programfilese oy atması ve ona atan üyelerin mesaj ortalamasının 5 olması
Ayrıca bir insan gider arkadaşının pc den oy atar gider okuldaki pc den oy atar vs vs...

Dördüncüsü burada bir suçlama iftira vs yoktur sadece oylama bana göre çok inandırıcı gelmedi (Burada benim az oy almamın etkisi de yok zaten sonradan diğer üyelerin çıkış yapması durumu gösteriyor

Eğer bu mesajdan dolayı ceza alırsam hiç sorun olmaz nasıl olsa birilerinin istifasıda kabul görünmedi sorunları varmış
Belki benimde sorunlarım olabilir Smile

JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Wolfteam Oyundaki Adı : apodinho <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 206 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 474 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 206 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10 Nerden Nerden : İstanbul

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Çarş. Ara. 29, 2010 2:42 pm

ShadowLord demiş ki:Programfiles bu şekilde saçmalamalara devam edip flood yapmaya devam edersen modluğunu alır ayın üyesi seçimlerinden diskalifiye ederim

Peki.Ayın üyesi seciminden atılmamı istiyorum.Bu arada şunuda söylüyeyim.HER arkadaşım geldiğinde mutlaka onada burda üyelik alıyorum.Aynı IP cıkabilir MSN adresi ile ulaşmanız yeter o kişilere.

Ve bazı üyelik alamıyorum diyenlerde var onlarada alıyorum sanırım sadece üyelik alım Da IP aynı olucak.Oy hakkında aynı İP değil
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından n3co Çarş. Ara. 29, 2010 4:51 pm

bu arada bana oyunu veren 6 kisiye tesekkur ediorum Very Happy
n3co
n3co
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : n3co <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 717 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1090 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 9 Doğum tarihi : 30/03/95 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10 Yaş : 29 Nerden Nerden : Senin geldigin yerden ;)

Mesaj tarafından BanlıProgramfiles Perş. Ara. 30, 2010 4:55 pm

Oyum bana Programfilesde derdimi dinleyen GamerKing'e
BanlıProgramfiles
BanlıProgramfiles
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 9 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/10

Mesaj tarafından mami1478 C.tesi Ocak 01, 2011 11:47 am

Hayırlısı olsun ne diyelim.
mami1478
mami1478
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Mesaj tarafından JuZz C.tesi Ocak 01, 2011 12:19 pm

mami bide bana diyon wolfta hack değlm xD
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Wolfteam Oyundaki Adı : apodinho <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 206 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 474 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 206 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10 Nerden Nerden : İstanbul

Mesaj tarafından GaMeRKiNg C.tesi Ocak 01, 2011 5:50 pm

arkadaşlar en baştan söyleyeyim benim kimseye garezim yok programfiles oy un için teşekkür ederim xD ne ara 17 oy aldığım hakkında bi fikrim yok xD ve bence fazla abarttınız olayı ayın üyesi seçimi için ban mı olurmuş eğer yanlış birşey söylediysem affedin ama gerçek düşüncem bu birde arkadaşlar ıp ler hakkında söyleyeceğim aynı mahallede oturanları aynı ıp den alıyor bunu biras düşünün herkese iyi yıllar santa

(kim bana oy verdi yaw xD) santa
GaMeRKiNg
GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : anilak96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 532 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 780 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 8 Doğum tarihi : 16/11/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Ankara xD

Mesaj tarafından flox96 C.tesi Ocak 01, 2011 6:19 pm

Yhawn sana bişimi dedik Very Happy

Bu arada çok büyütüyorsunuz gelin ben size veriyim 500 rep i ... Very Happy
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Wolfteam Oyundaki Adı : flox96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1890 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Şuraya saçma sapan şeyler yazmayın

Mesaj tarafından GaMeRKiNg C.tesi Ocak 01, 2011 6:27 pm

flox96 demiş ki:Yhawn sana bişimi dedik Very Happy

banamı dedn arkadaşım xD unutma bnde hack var gel ws atak xDD (şakasına dedm atışma açmaın leen xD)
GaMeRKiNg
GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : anilak96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 532 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 780 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 8 Doğum tarihi : 16/11/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Ankara xD

Mesaj tarafından kankas005 C.tesi Ocak 01, 2011 7:58 pm

flox96 en eskısı benım gıbı Very Happy Flox96 ya verdım
kankas005
kankas005
Kademeli Er
Kademeli Er

Wolfteam Oyundaki Adı : KuSaDaSi09,Awps <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 19 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 28 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Doğum tarihi : 10/05/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10 Yaş : 31

Mesaj tarafından n3co C.tesi Ocak 01, 2011 10:33 pm

kankas hakkımı yeme bende eskiyim Smile
n3co
n3co
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : n3co <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 717 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1090 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 9 Doğum tarihi : 30/03/95 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10 Yaş : 29 Nerden Nerden : Senin geldigin yerden ;)

Mesaj tarafından satron Paz Ocak 02, 2011 12:45 am

bence değersiz deme
satron
satron
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : saturob <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/01/11

Mesaj tarafından satron Paz Ocak 02, 2011 12:48 am

pff nası rütbe alcam bu sitede
satron
satron
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : saturob <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/01/11

Mesaj tarafından DemonHunTeR Paz Ocak 02, 2011 9:56 am

satron flood yapma
DemonHunTeR
DemonHunTeR
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : llBywaRRioRl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 316 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 370 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Nerden Nerden : Geldim Ben

Mesaj tarafından GaMeRKiNg Salı Ocak 04, 2011 9:04 pm

yaw kim bana oy verio xD çok sewndm xD 2. ye ve 3. yede ödül verin xD
GaMeRKiNg
GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından flox96 Çarş. Ocak 05, 2011 12:24 pm

kankas005 demiş ki:flox96 en eskısı benım gıbı Very Happy Flox96 ya verdım

Very Happy saol Very Happy Sana ne oldu yhawn sende eskilerdendin Question
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Wolfteam Oyundaki Adı : flox96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1890 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Şuraya saçma sapan şeyler yazmayın

Mesaj tarafından JuZz Salı Ocak 18, 2011 5:37 pm

Ayın üyesi seçimlerinden çekiliyorum
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Mesaj tarafından flox96 Salı Ocak 18, 2011 9:08 pm

Juzz senden çekilmeni beklemezdim Very Happy

Bitmedimi yha ayın üyesi seçimleri 2 ay oldu Very Happy
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Mesaj tarafından ProHackMader Çarş. Mart 02, 2011 2:22 pm

Benide Yaz
ProHackMader
ProHackMader
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : YasinAkgul <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 22 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 37 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Doğum tarihi : 19/02/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/03/11 Yaş : 32 Nerden Nerden : Evden

Mesaj tarafından ShadowLord Çarş. Mart 02, 2011 2:31 pm

Eskiydi Bu Konu kilit
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics